Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, bir firmanın görünür olduğu tüm alanlarda karşımıza çıkar. Bu kavram, bir kurumun logosundan binasına veya ofis kurulumuna kadar, akla gelebilecek birçok görsel detayı kapsar. Ancak dijital ortamda bu konu çoğu kez logo tasarımı, özgün bir web tasarımı, karşı tarafta güvenilir bir etki bırakacak unsurlar olarak kendini gösterir. 

Kurumsal kimlik tasarımı bir firmanın kurumsallaşma yolundaki en somut adımlarından biri. Bu konuya dair ilk adım ise firmanızın vizyonunu, misyonunu, temel değerlerini ve varoluş nedenlerini yansıtan bir logodur.

Firmanızın kurumsal kimlik tasarımı içerisinde en önemli yeri tutan logonuzun tüm dokümanlarınıza (kartvizit, çalışanların imzası, antetli dosya, zarf, etiket, sunum şablonu, cd) uyarlanmasını içeren bu hizmet, söz konusu alanda uzman kişiler tarafından sağlanmalıdır. Size özel olmalı ve firmanızı rakiplerinizden farklı kılmalıdır. Logo tasarımınız, kurumunuzu temsil eden her yerde görünür olmalı ve karşı tarafta iyi bir etki bırakacak nitelikte olmalı, ve her şeyden önce yaratıcı olmalıdır. Firmanızı en sade biçimde ve görsel olarak temsil etmelidir. Tasarımda renk uyumuna azami derecede dikkat edilmelidir. 

Uludağ Yazılım, kurumsal kimlik çalışmalarını bütüncül bir yaklaşımla yürütmektedir. Dijital medya alanında sahip olduğu tecrübesi ile firmanıza en uygun kurumsal kimliği kazandıracak olan grafik tasarım ekibi, sizleri de sürece dahil ederek, ortaya çıkan ürünün benzersiz olmasını amaçlamaktadır. İlk çizginin atılmasıyla başlayan tasarım aşamasından, deneme baskılarına kadar olan sürecin tamamında, siz müşterilerini gelişmelerden haberdar eden Uludağ Yazılım, nihayetinde kötü bir sürprizle karşılaşma ihtimalinizin önüne geçer.

Uludağ Yazılım, firmanızın kurumsallaşması yolundaki ilk ve en önemli aşamada çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyar!

İletişim

  • İstanbul
    Düzce
  • +90 533 651 16 51
    +90 532 383 36 00
  • info@uludagyazilim.com
X