Web Tasarım

Web Tasarım

İşletmelerin, kurumların ve bireylerin kimliğini yansıtmada önemli bir araç olan web tasarımı; teknolojinin gelişmesi ve daha fazla cihazın web ortamlarına erişmesi ile birlikte, uyumluluk, görsellik ve estetiğin bir araya geldiği, dolayısıyla profesyonel olarak ele alınmaya ihtiyaç duyulan bir ekosistem haline gelmiştir. Bu ekosistemde mevcut olan cihazlara uygun tasarımları hayata geçirebilmek için ihtiyacınız olan her şey  Uludağ Yazılım’da!

Web tasarımı; işlevsellik ve görsel estetiğin birlikte oluşturduğu uyumun bir yansımasıdır. İnternet sitenizin, şirketinizin vizyonunu ve tecrübesini iyi ve doğru bir şekilde temsil edecek şekilde inşa edilmesi, Grifa’nın önceliklerinden yalnızca biridir. Grifa; sektördeki konumunuzu ve vizyonunuzu en iyi şekilde yansıtacak web sitesini tasarlarken, tecrübeli tasarım ekibi ve kullandığı analiz yöntemleri ile  istekleriniz doğrultusunda size en uygun proje için çalışır. Uludağ Yazılım’ın yenilikçi tasarım metodları, web siteniz için estetik ve işlevselliği bir araya getirir. Ayrıca, yazılım mühendisleri tarafından geliştirilen yazılımlar ile güncelleme konusunda kolaylığı ve hızı garanti ederek, ileride ortaya çıkabilecek maliyetleri en aza indirgemeyi amaçlar.

Uludağ Yazılım, sizin sağladığınız bilgi ve dökümanları profesyonel bir şekilde analiz eder. Projeyi sizi yansıtan değerleri en iyi şekilde temsil edecek düzeye ulaştırana dek büyük bir özen ve hassasiyetle çalışmalarına devam eder. Testleri ve değerlendirmeleri başarıyla geçen projeler teslime hazır demektir. 

İletişim

  • İstanbul Ofis
    Düzce Merkez / Ofis
  • +90 533 651 16 51
    +90 532 383 36 00
  • info@uludagyazilim.com mustafa@uludagyazilim.com
X